Episode 39 – Amazon som kunde: Indblik i Vendor Central
Få indsigt i Amazon Vendor Central: Fordele, udfordringer og erfaringer med at sælge direkte til Amazon som leverandør via deres B2B-platform.
Opdag hvordan du kan vækste din forretning med Amazon annoncering i denne episode af WeMarket podcasten!
Uanset om du allerede sælger på Amazon eller overvejer at starte, er dette afsnit af Amazon Podcasten et must-listen for dig.
Vi fokuserer på den kritiske rolle, som annoncering spiller i at øge salget på Amazon, verdens hurtigst voksende annonceplatform.
Med eksperttips og værdifulde indsight, vil dette afsnit udstyre dig med de værktøjer og viden, du har brug for at dominere på det konkurrenceprægede Amazon-marked.
Hos WeMarket tilbyder vi virksomheder en benchmarkrapport, som sammenligner deres marketingindsats med de vigtigste konkurrenter. Du bestemmer selv, hvem vi skal sammenligne med.
Vi har specialiseret os i at afsætte fysiske varer online og vækste webshops – og det kan du nu få glæde af, selvom du ikke er kunde i forvejen.
Det koster ingenting.